HomeRóżne

Społeczna odpowiedzialność biznesu a kwestia drukowania

Możliwe jest wprowadzenie kilku zmian w sposobie wykonywania czynności, aby jednocześnie zmniejszyć koszty i dwutlenek węgla. Co więcej, https://web-m

Balonowy Cud nad Wisłą i spektakl multimedialny „1920. Wdzięczni Bohaterom” będą towarzyszył obchodom 100-lecia Bitwy Warszawskiej.
Jak zachować ciepło na motocyklu
Jak udekorować kościół na ślub?

Możliwe jest wprowadzenie kilku zmian w sposobie wykonywania czynności, aby jednocześnie zmniejszyć koszty i dwutlenek węgla. Co więcej, https://web-med.pl i wszystko co z tym związane często poprawia bezpieczeństwo, warunki biura i wizerunek firmy. Może to wydawać się dziwne, że firma poligraficzna sugeruje, że drukuje mniej, teraz jest czymś znacznie więcej niż drukarnią. Zmiana zachowań leży u podstaw zrównoważonego rozwoju i odpowiedzialności społecznej, dlatego zapoznaj się z kilkoma pozytywnymi krokami, które możesz podjąć, aby rozpocząć przenoszenie infrastruktury i rozwiązań w zakresie drukowania – a także reszty firmy – we właściwym kierunku.

Zmniejsz, użyj ponownie, poddaj recyklingowi – w tej kolejności. Wszyscy to słyszeliśmy, ale jak to zrobić? Dawno minęły czasy, kiedy musieliśmy wydrukować wszystko na papierze, aby wykonać zadanie. Technologia oferuje nowe opcje i możliwości wydajnej i ekonomicznej pracy, ale stary zdrowy rozsądek może nadal przynosić ogromne straty. Oto kilka pomysłów na dobry początek.

– zastanów się, zanim coś wydrukujesz czy naprawdę tego potrzebujesz i czy nie możesz tego wykonać cyfrowo
– domyślnie drukuj dwustronnie
– używaj koloru tylko wtedy, gdy naprawdę tego potrzebujesz
– jeśli zastanawiasz się nad listem lub faksem, zastanów się czy e-mail nie wykonaj tego lepiej
– zainwestuj w nowoczesną, bardziej energooszczędną drukarkę
– zużyte pojemniki z tuszem i pojemniki z tonerem poddaj recyklingowi poprzez dobry serwis materiałów eksploatacyjnych
– ponownie użyj papieru, który został wydrukowany tylko z jednej strony, do sporządzania notatek, tworzenia pomysłów i przesyłania wiadomości
– unikaj nadprodukcji materiałów marketingowych i reklamowych

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: