Nieruchomości

Rynek nieruchomości w Nowej Zelandii

0

Obecne dane z rynku nieruchomości są trudne do rozszyfrowania ze względu na niewielką liczbę transakcji i zróżnicowane prognozy ekonomistów. Te prognozy są zawsze oparte na danych, które mogą mieć więcej niż miesiąc.

Sprawdź: Deweloperzy Bydgoszcz

To, co wiemy od naszych zespołów specjalistów w całej Nowej Zelandii, to to, że przewidywane spadki wartości nie mają miejsca, a wciąż są ludzie, którzy chcą kupować po cenach pre-covid. Krótko mówiąc, nasze narzędzie do wyceny online nadal stanowi użyteczny przewodnik po wartości Twojego domu.

Ale to wciąż nie daje odpowiedzi na pytania, które najczęściej zadawane są naszym agentom: „Czy to dobry czas na sprzedaż?”. Krótko mówiąc, uważamy, że jeśli masz szczęście, że Twoja sytuacja finansowa nie zmieniła się znacząco w wyniku Covid-19, to odpowiedź brzmi: tak. Shaun Taylor, dyrektor generalny Professionals Group w Nowej Zelandii, mówi: „Do naszych firm w całym kraju dzwonią codziennie wykwalifikowani kupcy, popyt jest nadal duży, ponieważ poradziliśmy sobie z kryzysem, niektórzy ludzie mieli to szczęście, że nie zostali dotknięci, a brakuje wysokiej jakości domów do kupienia, więc na poziomie 1 uważam, że jesteśmy na rynku sprzedawców ”. A oto 5 najważniejszych powodów

Jak wysłać paczkę do Niemiec?

Previous article

Mity o zabiegu Radiofrekwencji Mikroigłowej

Next article

You may also like

Comments

Comments are closed.