Zdrowie

Profesjonalne zabiegi makijażu permanentnego brwi – czym jest microblading?

0
kobieta w makijażu permanentnym brwi

Szukając informacji na temat microbladingu czy makijażu permanentnego brwi z pewnością wpisywałaś w wyszukiwarkę frazę: “makijaż permanentny brwi sosnowiec”, ale prawdopodobnie nie znalazłaś tam wielu użytecznych informacji. Poniższy tekst jest wyjątkiem – znajdziesz tam odpowiedzi na prawdopodobnie wszystkie nurtujące Cię pytania dotyczące makijażu permanentnego brwi.

 

Makijaż permanentny brwi – co to microblading?

Microblading to doskonały i manualny zabieg makijażu permanentnego brwi. Bardzo szybko rozprzestrzenił się na cały świat. Zabieg microblading sprawi, że Twoje brwi będą wyglądały subtelnie i naturalnie. Każda kobieta jest absolutnie szalona jeśli chodzi o swoje brwi. Makijaż permanentny brwi nie tylko sprawi, że Twoje brwi będą wyglądały na pełniejsze, ale także naprawi Twoją asymetrię i przywróci Ci pewność siebie, zaoszczędzi czas każdego ranka na próbach znalezienia odpowiedniego kształtu.

 

Jest to najpopularniejszy zabieg makijażu permanentnego brwi dzięki swojemu naturalnemu i eleganckiemu wyglądowi. Microblading rozpoczyna się w momencie, gdy pigment dotyka pierwszych warstw Twojej skóry tworząc pełnię i idealny kształt Twoich brwi. Przed zabiegiem makijażu permanentnego brwi są dokładnie mierzone i projektowane tak, aby pasowały do rysów Twojej twarzy. Zostaniesz poproszona przez artystę, abyś nie nitkowała, nie skubała i nie barwiła brwi na co najmniej 2 tygodnie przed planowaną wizytą.

 

Makijaż permanentny brwi – korzyści

Korzyści z zabiegu microblading – makijażu permanentnego brwi – to:

 

  • Dobrze dobrany kolor i kształt daje efekt przeciwstarzeniowy;
  • Brwi wyglądają na pełniejsze;
  • Oszczędza Twój cenny czas i pieniądze na produkty do brwi;
  • Wodoodporny i nie rozmazujący się makijaż, idealny dla osób aktywnych;
  • Niezależnie od okazji brwi zawsze wyglądają naturalnie i schludnie;
  • Kompletna rekonstrukcja kształtu dla osób cierpiących z powodu utraty włosów lub po chemioterapii;
  • Nie wymaga konserwacji;
  • Wodoodporne, długotrwałe rezultaty.

 

Jeśli chcesz mieć idealne, symetryczne i trwałe brwi, to wystarczy, że raz w roku wykonasz zabieg makijażu permanentnego brwi. Drobne pociągnięcia włosków dają wrażenie całkowicie naturalnego wyglądu.

 

Makijaż permanentny brwi – jak długo trwa efekt microbladingu?

Niesamowite rezultaty microbladingu utrzymują się około 12-18 miesięcy, choć trwałość zależy od wieku, stanu skóry i jej kolorytu, ekspozycji na słońce, trybu życia, systemu odpornościowego organizmu i metabolizmu, użytych pigmentów, jak również technika, którą wybrałaś do zabiegu. Jest to bardzo ważne, aby wybrać właściwą osobę, która profesjonalnie poprowadzi Cię przez proces microbladingu. Ponieważ makijaż permanentny brwi będzie widoczny na Twojej twarzy przez ponad rok, upewnij się, że jesteś tego pewna.

 

Makijaż permanentny brwi jest idealny dla prawie każdego, ale zawsze doradzam wstępną konsultację i test płatkowy przed zabiegiem, aby wykluczyć wszelkie przeciwwskazania do microbladingu. Zostaniesz poproszona, aby nie skubać brwi na miesiąc przed zabiegiem, aby łatwiej było odzwierciedlić jak najwierniej ich prawdziwy wygląd. Możesz zabarwić brwi, ale nie później niż 2 tygodnie przed planowaną wizytą.

Makijaż permanentny brwi – czy microblading boli?

Microblading nie boli, jest stosunkowo szybki i bezpieczny, jeśli wybierzesz odpowiednie miejsce. Zaraz po zabiegu można wrócić do normalnych codziennych zajęć, z wyłączeniem: pływania, kąpieli słonecznych, solarium, łaźni parowych przez następne 10-14 dni. Siłownia również nie jest wskazana przez co najmniej 3 dni od umówionej wizyty.

Endermologia – czym jest i jak działa?

Previous article

3 zabiegi oczyszczania skóry twarzy, których musisz spróbować

Next article

You may also like

Comments

Comments are closed.

More in Zdrowie