Zdrowie

Mity o zabiegu Radiofrekwencji Mikroigłowej

0

Radiofrekwencja mikroigłowa jest bardzo popularnym zabiegiem, co spowodowało narośnięciem wokół niego kilkoma błędnymi informacjami

Mit #1 – Radiofrekwencja mikroigłowa pozostawia dziury w skórze

Zabieg radiofrekwencji mikroigłowej tworzy kontrolowane uszkodzenia w skórze, ale nie pozostawia twarzy przypominającej napowietrzony trawnik. Nakłucia igłą są tak małe, że nikt nie jest w stanie ich dostrzec, nawet z bliska. Skutkiem jest jednak to, że skóra może być zarumieniona, ale to szybko mija.

Celem tworzenia tych mikroskopijnych nakłuć jest pobudzenie wzrostu kolagenu, aby gojenie przebiegało szybciej i abyś Ty wyglądała bardziej młodo, dlatego rozważ skorzystanie z tego zabiegu zanim pomyślisz o innych zabiegach.

Sprawdź: Radiofrekwencja mikroigłowa Sosnowiec

Mit #2 – Radiofrekwencja mikroigłowa jest niebezpieczna i nieskuteczna dla obszarów wokół oczu i ust

Innym powodem, dla którego warto zaufać temu zabiegowi tylko jest to, że jest on niezbędny dla tych delikatnych obszarów. W związku z tym, kilka narzędzi do mikroigłowania jest wyposażonych w specjalne rolki do stosowania w następujących wrażliwych obszarach:

  • Górna powieka
  • Rzęsy na dolnej powiece
  • Wokół bocznej części nosa
  • Górna warga

Mit #3 – Radiofrekwencja mikroigłowa zapewnia tylko korzyści przeciwstarzeniowe

Prawdą jest, że większość pacjentów korzysta z tego zabiegu dla jego korzyści przeciwstarzeniowych, takich jak gładka, napięta i mniej pomarszczony skóra, ale oprócz tego zabieg radiofrekwencji mikroigłowej koryguje również blizny spowodowane trądzikiem. Kolagen, który wytwarza się dzięki zabiegowi pomaga niwelować blizny. Rezultatem jest przywrócenie nieskazitelnego wyglądu skóry!

Rynek nieruchomości w Nowej Zelandii

Previous article

Zalety i wady powłoki hydrofobowej – hit czy kit?

Next article

You may also like

Comments

Comments are closed.

More in Zdrowie