Jak udekorować kościół na ślub?

HomeRóżne

Jak udekorować kościół na ślub?

Dekoracje kościoła w dużej mierze zależą od upodobań pary młodej, jednakże należy brać pod uwagę ograniczenia narzucone przez parafię oraz fakt, że za

Lampy biurkowe – co warto kupić?
Balonowy Cud nad Wisłą i spektakl multimedialny „1920. Wdzięczni Bohaterom” będą towarzyszył obchodom 100-lecia Bitwy Warszawskiej.
Jak nawinąć żyłkę na głowicę kosy spalinowej?

Dekoracje kościoła w dużej mierze zależą od upodobań pary młodej, jednakże należy brać pod uwagę ograniczenia narzucone przez parafię oraz fakt, że zapewne nie będziemy jedynymi nowożeńcami tego dnia i należy się dogadać z innymi parami młodymi. Ceremonie zazwyczaj odbywają się z odstępami 15-20 minut, więc nie ma czasu na indywidualne dekoracje. Sprawdź: Dekoracje kościołów Bydgoszcz

W Polsce cały czas najpopularniejszym miejscem na zawieranie związku małżeńskiego jest kościół, choć coraz więcej sakramentów odbywa się na świeżym powietrzu. Szykując więc dekoracje ślubne, należy wziąć pod uwagę wygląd świątyni i zdecydować co chcemy wyeksponować, a co ukryć.

Odpowiednim sposobem na zamaskowanie niezbyt ładnych ławek jest wykończenie alejki tiulową tkaniną na całej długości. Będzie to jednak możliwe wyłącznie w sytuacji, jeśli ławki mają wejście od drugiej strony. Dobrze wyglądającym sposobem jest również wysypanie płatków róż wzdłuż alei. Klasyczną rzeczą są już kwiatowe kompozycje przed ołtarzem oraz przed ławkami.

Wszystko zależy od upodobań i charakteru ceremonii. Jedni wolą wystrój bardziej nowoczesny, a inni bajkową scenerię. Pamiętajmy jednak, że parafia nie musi się zgodzić na wszystkie nasze pomysły. Należy więc wcześniej wybrać się do księdza i ustalić elementy wystroju. Brak wcześniejszego porozumienia może przynieść nam niemiłe doświadczenia podczas jednego z najważniejszych dni w życiu.

Newer Post
Older Post

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: