Zdrowie

Endermologia – czym jest i jak działa?

0
lekarz endermologii
young female doctor agent practitioner working at the office and she answering phone calls online and scheduling examine medically time doctor of philosophy

Zmniejsz swój cellulit dzięki zabiegu endermologii, a poczujesz się pewniej w stroju kąpielowym i letnich ubraniach niż kiedykolwiek.

 

Jeśli interesuje Cię więcej informacji na ten temat, z pewnością ich wyszukiwałaś pod frazą: “endermologia sosnowiec”, ale nie znalazłaś tego, czego szukałaś. Dobrze trafiłaś, bo ten artykuł jest wyjątkiem – zawiera wiele przydatnej wiedzy na temat endermologii i medycyny estetycznej ogólnie.

 

Czym jest endermologia?

Endermologia to bezpieczny zabieg masażu, wykorzystujący opatentowany system rolek do redukcji cellulitu. Nie ma potrzeby wykonywania inwazyjnych zabiegów chirurgicznych: możesz opuścić salon bezpośrednio po zabiegu!

 

Zabieg jest w 100% naturalny, nie zawiera żadnych substancji chemicznych i może być stosowany na każdym obszarze ciała – nawet na twarzy.

 

Endermologia – co robi?

Ten oparty na masażu zabieg upiększający zmniejsza widoczność cellulitu i tonizuje skórę, bez żadnych inwazyjnych procedur czy długiego czasu rekonwalescencji.

 

Po serii sesji zauważysz redukcję cellulitu i zobaczysz, że Twoja skóra wygląda bardziej promiennie. Kiedy już osiągniesz pożądany wygląd podczas pierwszego kursu endermologii (zazwyczaj trwa to około 12-16 sesji), możesz zarezerwować indywidualne sesje, aby zoptymalizować i kontynuować poprawę początkowych rezultatów.

 

Sprawdź: lipoliza iniekcyjna Dąbrowa Górnicza

Jak działa endermologia?

Zabieg endermologii stymuluje uśpione komórki za pomocą opatentowanych technologii rolki i pulsacji. Rolki i system zasysania ręcznie stymulują komórki tłuszczowe do głębokiej mobilizacji tkanek w celu zmniejszenia widoczności cellulitu.

 

Poprawia krążenie limfatyczne, tonizuje skórę, a także przyczynia się do wzrostu uwalniania komórek tłuszczowych, znanego również jako lipoliza. Ruchy wałka pomagają również w ponownym zagęszczeniu skóry, a badania wykazały wzrost elastyny i kolagenu typu 1.

Zalety i wady powłoki hydrofobowej – hit czy kit?

Previous article

Profesjonalne zabiegi makijażu permanentnego brwi – czym jest microblading?

Next article

You may also like

Comments

Comments are closed.

More in Zdrowie