HomeZdrowie

Endermologia – czym jest i jak działa?

Zmniejsz swój cellulit dzięki zabiegu endermologii, a poczujesz się pewniej w stroju kąpielowym i letnich ubraniach niż kiedykolwiek.   Jeśli i

Mity o zabiegu Radiofrekwencji Mikroigłowej
O co chodzi z antybiotykami i trądzikiem?
Co powoduje barwienie zębów?

Zmniejsz swój cellulit dzięki zabiegu endermologii, a poczujesz się pewniej w stroju kąpielowym i letnich ubraniach niż kiedykolwiek.

 

Jeśli interesuje Cię więcej informacji na ten temat, z pewnością ich wyszukiwałaś pod frazą: “endermologia sosnowiec”, ale nie znalazłaś tego, czego szukałaś. Dobrze trafiłaś, bo ten artykuł jest wyjątkiem – zawiera wiele przydatnej wiedzy na temat endermologii i medycyny estetycznej ogólnie.

 

Czym jest endermologia?

Endermologia to bezpieczny zabieg masażu, wykorzystujący opatentowany system rolek do redukcji cellulitu. Nie ma potrzeby wykonywania inwazyjnych zabiegów chirurgicznych: możesz opuścić salon bezpośrednio po zabiegu!

 

Zabieg jest w 100% naturalny, nie zawiera żadnych substancji chemicznych i może być stosowany na każdym obszarze ciała – nawet na twarzy.

 

Endermologia – co robi?

Ten oparty na masażu zabieg upiększający zmniejsza widoczność cellulitu i tonizuje skórę, bez żadnych inwazyjnych procedur czy długiego czasu rekonwalescencji.

 

Po serii sesji zauważysz redukcję cellulitu i zobaczysz, że Twoja skóra wygląda bardziej promiennie. Kiedy już osiągniesz pożądany wygląd podczas pierwszego kursu endermologii (zazwyczaj trwa to około 12-16 sesji), możesz zarezerwować indywidualne sesje, aby zoptymalizować i kontynuować poprawę początkowych rezultatów.

 

Sprawdź: lipoliza iniekcyjna Dąbrowa Górnicza

Jak działa endermologia?

Zabieg endermologii stymuluje uśpione komórki za pomocą opatentowanych technologii rolki i pulsacji. Rolki i system zasysania ręcznie stymulują komórki tłuszczowe do głębokiej mobilizacji tkanek w celu zmniejszenia widoczności cellulitu.

 

Poprawia krążenie limfatyczne, tonizuje skórę, a także przyczynia się do wzrostu uwalniania komórek tłuszczowych, znanego również jako lipoliza. Ruchy wałka pomagają również w ponownym zagęszczeniu skóry, a badania wykazały wzrost elastyny i kolagenu typu 1.