RóżneTravel

Balonowy Cud nad Wisłą i spektakl multimedialny „1920. Wdzięczni Bohaterom” będą towarzyszył obchodom 100-lecia Bitwy Warszawskiej.

0

Mieszkańcy Warszawy będą mogli zobaczyć koncerty i inscenizacje na Krakowskim Przedmieściu. Carbon monoxide dokładnie się wydarzy? Tego dowiesz się czytając ESKA Warszawa.

Balonowy Cud nad Wisłą to impreza, która na terenie całego miasta odbywała się będzie od 14 do 16 sierpnia. Balony sterowane przez najlepszych pilotów w Polsce będą startowały o różnych godzinach z różnych lokalizacji.

– To będą różne miejsca w Warszawie. Starty przewidziano między innymi z terenu Wyścigów Konnych, Stadionu Narodowego, Parku Skaryszewskiego, z kampusu SGGW na Ursynowie czy też łąk nad Wisłą– potwierdza Tomasz Kunert z biura prasowego Urzędu Miasta Stołecznego Warszawy. Gwoździem programu ma być sobotni przelot repliki balonu Montgolfier, do którego przyczepiona będzie kilkunastometrowa biało-czerwona flaga.- Start zaplanowany jest około godziny 17.30 z terenu ogrodów Zamku Królewskiego -dodaje Tomasz Kunert.

Z kolei na Stadionie Narodowym w sobotę 15 sierpnia odbędzie się widowisko multimedialne „ 1920. Wdzięczni Bohaterom.” Na scenie zobaczymy kilkudziesięciu artystów oraz setki rekonstruktorów. Nie zabraknie też znanych muzyków. Utwory stworzony przez Jacka Cygana, Agnieszkę Osiecką, Marka Grechutę czy Cypriana Kamila Norwida wykonają między innymi: Maciej Balcar, Mateusz Ziółko i Michał Kowalonek.

– To nowoczesne widowisko historyczno-multimedialne. Przemieszanie teraźniejszości z przeszłością. Nowoczesna technologia, mapowanie i techniki komputerowe. Olbrzymia scena, a na niej tacy artyści jak: Piotr Cugowski, Kasia Cerekwicka, Stanisław Sojka i Stanisława Celińska– dodaje Marzena Małek członek zarządu spółki PL.2012+.

W sobotę także na Krakowskim Przedmieściu przed Hotelem Bristol odbędą się dwa koncerty. O 16 zagra Warszawska Orkiestra Sentymentalna, a o 19 koncert „ Miłość ci wszystko wybaczy” z największymi przebojami lat 20-stych. Tutaj zaśpiewają: Artur Gadomski, Maciej Miecznikowski, Lala Czaplicka, Aleksandra Borkiewicz oraz Affabre Concinui.

Dowiedz się czym jest marketing medyczny

Previous article

Akademiki a wynajem mieszkania

Next article

You may also like

Comments

Comments are closed.

More in Różne